全新登場!港歐2!國航香港往返歐洲兩次,每次連稅平均$3,509起,2016年6月30日前出發

Written on:August 24, 2015
Comments
Add One
請即Like 又飛啦!Facebook Page

歐元天天跌,一年去歐洲一次又怎樣夠?繼我們率先發掘「港歐X」系列後,今日我們為大家帶來全新旅遊方法:「港歐2」:一套機票,讓您香港往返歐洲兩次,整套機票價錢連稅HK$7,018起(平均一趟歐洲之旅HK$3,509起),立即跟大家研究一下:

乘搭中國國際航空從香港經北京轉機來回歐洲兩次(兩次歐洲之旅可分開日子出發,總之一定要在六個月內完成),歐洲航點選擇極多,包括:布達佩斯、慕尼黑、斯德哥爾摩、維也納、倫敦、巴黎、法蘭克福、米蘭、羅馬、莫斯科等,更可Openjaw(不同城市往返),彈性極大,不過查過歐洲點選莫斯科或斯德哥爾摩為目的地或出發地會是最便宜。舉例第一程10月19日至10月29日,第二程為2016年2月20日至2月28日,來回連稅如下:

1.(第一程)香港->莫斯科->香港;(第二程)香港->米蘭//莫斯科->香港;價格HK$7,018起
2.(第一程)香港->莫斯科//斯德哥爾摩->香港;(第二程)香港->法蘭克福//斯德哥爾摩->香港;價格HK$7,136起
3.(第一程)香港->維也納//莫斯科->香港;(第二程)香港->莫斯科->香港;價格HK$7,188起
4.(第一程)香港->布達佩斯->香港;(第二程)香港->慕尼黑//斯德哥爾摩->香港;價格HK$7,871起
5.(第一程)香港->斯德哥爾摩//羅馬->香港;(第二程)香港->巴黎//莫斯科->香港;價格HK$8,009起
6.(第一程)香港->維也納//日內瓦->香港;(第二程)香港->斯德哥爾摩->香港;價格HK$8,016起
7.(第一程)香港->羅馬//斯德哥爾摩->香港;(第二程)香港->馬德里//斯德哥爾摩->香港;價格HK$8,022起
8.(第一程)香港->倫敦//莫斯科->香港;(第二程)香港->法蘭克福//斯德哥爾摩->香港;價格HK$8,313起

以上只屬舉例,大家可在Expedia香港發掘心水行程,如果再想Stopover(中停)北京,就多加HK$1,000左右。出發日期由10月1日至12月9日、12月25日至2016年2月7日、2月11日至6月30日,機票有效期6個月,最後出票日期為9月30日,上Expedia香港訂票。

提提您:大陸空管頻頻,轉機請預留3個小時或以上。

網址:www.expedia.com.hk

(覺得抵可用Whatsapp同LINE Share俾朋友架)

全新登場!港歐2!國航香港往返歐洲兩次,每次連稅平均$3,509起,2016年6月30日前出發

全新登場!港歐2!國航香港往返歐洲兩次,每次連稅平均$3,509起,2016年6月30日前出發

AXA安盛「卓越」優遊樂旅遊保,手提電話都保!立即報價+投保

「又飛啦捕票器」App,一有新Post即響機!iOS下載Android下載

Booking.com訂房:泰國 | 日本 | 台灣 | 韓國 | 其他

AGODA訂房:泰國 | 日本 | 台灣 | 韓國 | 其他

*由於優惠產品供應有限,最終格價或因反應熱烈而有所調整,敬請留意。

5 Comments add one

  1. 最好就係連聖誕節同複活節都有.

    不過就貴D:總價格: HK$8,362.00

    目的地: 巴黎, 法國 , 香港 and 杜塞爾道夫, 德國
    2015年12月23日 (星期三) – 2016年04月3日 (星期日) | 總價格: HK$8,362.00

    2015年12月23日 – 1 個中途站
    總飛行時間 : 16小時 15分鐘
    此航班由 中國國際航空 營運
    香港
    HKG 08:30
    機場客運大樓 1
    北京
    PEK 11:45
    機場客運大樓 3
    3小時 15分鐘
    1,994 km
    中國國際航空 118
    經濟艙 (U) 座位預覽
    772 – BOEING 777/200 | 早餐
    中途停留: 1小時 45分鐘

    北京
    PEK 13:30
    機場客運大樓 3
    巴黎
    CDG 17:45
    機場客運大樓 1
    11小時 15分鐘
    8,183 km
    中國國際航空 933
    經濟艙 (U) 座位預覽
    BOEING 777-300 PASSENGER | 小食 | 餐點

    2016年1月2日 – 1 個中途站 總飛行時間 : 16小時 5分鐘
    此航班由 中國國際航空 營運
    日內瓦
    GVA 19:55
    機場客運大樓 M
    此航班由GVA出發,而非CDG
    北京
    PEK 13:30 1 天以上
    機場客運大樓 3
    抵達日期: 2016年1月3日
    10小時 35分鐘
    8,201 km
    中國國際航空 862
    經濟艙 (V) 座位預覽
    Airbus A330 | 早餐 | 餐點
    中途停留: 2小時 0分鐘

    北京
    PEK 15:30
    機場客運大樓 3
    航班出發於 2016年1月3日
    香港
    HKG 19:00
    機場客運大樓 1
    抵達日期: 2016年1月3日
    3小時 30分鐘
    1,994 km
    中國國際航空 115
    經濟艙 (V) 座位預覽
    Airbus A321 | 熱餐

    2016年3月22日 – 1 個中途站
    總飛行時間 : 17小時 5分鐘
    此航班由 中國國際航空 營運
    香港
    HKG 20:00
    機場客運大樓 1
    北京
    PEK 23:10
    機場客運大樓 3
    3小時 10分鐘
    1,994 km
    中國國際航空 116
    經濟艙 (U) 座位預覽
    Airbus A321 | 熱餐
    中途停留: 2小時 50分鐘

    北京
    PEK 02:00
    機場客運大樓 3
    航班出發於 2016年3月23日
    杜塞爾道夫
    DUS 06:05
    抵達日期: 2016年3月23日
    11小時 5分鐘
    7,797 km
    中國國際航空 963
    經濟艙 (U) 座位預覽
    AIRBUS INDUSTRIE A330-300 | 小食 | 餐點

    2016年4月3日 – 1 個中途站
    總飛行時間 : 16小時 35分鐘
    此航班由 中國國際航空 營運
    日內瓦
    GVA 20:25
    機場客運大樓 M
    此航班由GVA出發,而非DUS
    北京
    PEK 12:55 1 天以上
    機場客運大樓 3
    抵達日期: 2016年4月4日
    10小時 30分鐘
    8,201 km
    中國國際航空 862
    經濟艙 (L) 座位預覽
    Airbus A330 | 早餐 | 餐點
    中途停留: 2小時 35分鐘

    北京
    PEK 15:30
    機場客運大樓 3
    航班出發於 2016年4月4日
    香港
    HKG 19:00
    機場客運大樓 1
    抵達日期: 2016年4月4日
    3小時 30分鐘
    1,994 km
    中國國際航空 115
    經濟艙 (L) 座位預覽
    Airbus A321 | 熱餐

  2. cc.cathy says:

    how to search for this offer? multi destination?

  3. Daniel Lai says:

    點解我搜尋以下行程會係 $16,800-HKD? 係咪有乜嘢要點我唔知?Thank you!!!

    19 NOV HKG-LHR
    05 DEC CDG-HKG
    19 MAY HKG-FRA
    04 JUN GVA-HKG

Leave a Reply